Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach
Herb Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach

Poniedziałek 26.06.2017

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Rozstrzygnięcia konkursów

Informacja o wynikach naboru
na stanowisko urzędnicze
w Biurze Prasowym

 

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru - na stanowisku urzędniczym w Biurze Prasowym zatrudniony zostanie Pan Arkadiusz Kaczor zamieszkały w Sosnowcu.


Uzasadnienie wyboru:
Pan Arkadiusz Kaczor uzyskał 47,67 punktów w skali od 20 do 50. Oceniany był pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.
 

Katowice, dnia 14 czerwca 2017 r.


Informacja o wynikach naboru
na stanowisko urzędnicze
w Wydziale Pomocy Prawnej i Zamówień Publicznych

 


Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru – na stanowisku urzędniczym w Wydziale Pomocy Prawnej i Zamówień Publicznych – Radca Prawny zatrudniona zostanie Pani Dominika Kaprusiak zamieszkała w Sosnowcu.


Uzasadnienie wyboru:
Pani Dominika Kaprusiak uzyskała 48,01 punktów w skali od 20 do 50. Oceniana była pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.
 

Katowice, dnia 02 czerwca 2017 r.


Informacja o wynikach naboru
na stanowisko urzędnicze
w Zespole ds. Kadr i Szkoleń

 


Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru - na stanowisku urzędniczym w Zespole ds. Kadr i Szkoleń zatrudniona zostanie Pani Beata Kamińska zamieszkała w Katowicach.


Uzasadnienie wyboru:
Pani Beata  Kamińska uzyskała 48,67 punktów w skali od 20 do 50. Oceniana była pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.
 

Katowice, dnia 29 maja 2017 r.


Informacja o wynikach naboru
na stanowisko urzędnicze
w Zespole ds. Kontroli w Katowicach
wchodzącym w skład Wydziału Kontroli EFS


 

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru - na stanowisku urzędniczym w Zespole ds. Kontroli w Katowicach wchodzącym w skład Wydziału Kontroli EFS zakończona została bez rozstrzygnięcia.


Uzasadnienie:
Żaden z kandydatów zaproszonych do testu pisemnego sprawdzającego wiedzę merytoryczną niezbędną na zajmowanym stanowisku, nie uzyskał wymaganych minimum 20 punktów i tym samym nie został zakwalifikowany do rozmowy kwalifikacyjnej. Wobec powyższego w Zespole ds. Kontroli w Katowicach wchodzącym w skład Wydziału Kontroli EFS nie zostanie zatrudniona żadna osoba.

Katowice, dnia 19 maja 2017 r.


Informacja o wynikach naboru
na stanowisko urzędnicze
w Zespole Budżetowo-Księgowym
wchodzącym w skład Wydziału Obsługi FinansowejInformujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru - na stanowisku urzędniczym w Zespole Budżetowo-Księgowym wchodzącym w skład Wydziału Obsługi Finansowej zatrudniona zostanie Pani Danuta Bartoś zamieszkała w Sosnowcu.


Uzasadnienie wyboru:
Pani Danuta Bartoś uzyskała 48,34 punktów w skali od 20 do 50. Oceniana była pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.

Katowice, dnia 19 maja 2017 r.


Informacja o wynikach naboru
na stanowisko urzędnicze
w Wydziale Pomocy Prawnej i Zamówień Publicznych

 


Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru - na stanowisku urzędniczym w  Wydziale Pomocy Prawnej i Zamówień Publicznych zatrudniona zostanie Pani Hachuła Romana zamieszkała w Tychach.


Uzasadnienie wyboru:
Pani Romana Hachuła uzyskała 43,66 punktów w skali od 20 do 50. Oceniana była pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.


Katowice, dnia 29 marca 2017 r.

Wytworzył:
Sonia Zimończyk
(2016-08-05)
Udostępnił:
Krzysztof Kwaśnik
(2005-08-12 13:00:11)
Ostatnio zmodyfikował:
Beata Kamińska
(2017-06-22 13:34:05)
 
 
ilość odwiedzin: 1582043

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

X