☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach
Herb Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach

Piątek 18.01.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Rozstrzygnięcia konkursów

Informacja o wynikach naboru
na stanowisko urzędnicze
w Wydziale Organizacyjnym


Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru - na stanowisku urzędniczym w Wydziale Organizacyjnym  zatrudniona zostanie Pani Katarzyna Nowak zamieszkała w Sosnowcu.

Uzasadnienie wyboru:
Pani Katarzyna Nowak uzyskała 47 punktów w skali od 20 do 50. Oceniana była pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.

Katowice, dnia 14.12.2018 r.


Informacja o wynikach naboru
na stanowisko urzędnicze
w Zespole ds. Programowania i Analiz EFS
wchodzącym w skład Wydziału Zarządzania EFS


Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru - na stanowisku urzędniczym w Zespole ds. Programowania i Analiz EFS  wchodzącym w skład Wydziału Zarządzania EFS zatrudniona zostanie Pani Barbara Gamon-Mocek zamieszkała w Chorzowie.

Uzasadnienie wyboru:
Pani Barbara Gamon-Mocek uzyskała 40,66 punktów w skali od 20 do 50. Oceniana była pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.

 

Katowice, dnia 5.12.2019 r.


Informacja o wynikach naboru

na stanowisko urzędnicze
w Zespole ds. Pośrednictwa i Pracy EURES
wchodzącym w skład Wydziału Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej


 

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru - na stanowisku urzędniczym w Zespole ds. Pośrednictwa i Pracy EURES  wchodzącym w skład Wydziału Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zatrudniona zostanie Pani Wioleta Wodecka zamieszkała w Katowicach.

Uzasadnienie wyboru:
Pani Wioleta Wodecka uzyskała 42,99 punktów w skali od 20 do 50. Oceniana była pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.
 

Katowice, dnia 29.11.2018 r.


Informacja o wynikach naboru
na stanowisko urzędnicze
w Zespole ds. Obsługi Finansowej Projektów EFS
wchodzącym w skład Wydziału Obsługi FinansowejInformujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru - na stanowisku urzędniczym w Zespole ds. Obsługi Finansowej Projektów EFS  wchodzącym w skład Wydziału Obsługi Finansowej zatrudniona zostanie Pani Kinga Dranuta zamieszkała w Jaworznie.

Uzasadnienie wyboru:
Pani Kinga Dranuta uzyskała 46,5 punktów w skali od 20 do 50. Oceniana była pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.

Katowice, dnia 23.11.2018 r.

 

Wytworzył:
Sonia Zimończyk
(2016-08-05)
Udostępnił:
Krzysztof Kwaśnik
(2005-08-12 13:00:11)
Ostatnio zmodyfikował:
Beata Kamińska
(2019-01-16 07:06:23)
 
 
ilość odwiedzin: 1835247

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X