Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach
Herb Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach

Poniedziałek 24.09.2018

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Rozstrzygnięcia konkursów

Informacja o wynikach naboru
na stanowisko urzędnicze
w Zespole ds. Programowania i Analiz EFS
wchodzącym w skład Wydziału Zarządzania EFS

 

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru - na stanowisko urzędnicze w Zespole ds. Programowania i Analiz EFS wchodzącym w skład Wydziału Zarządzania EFS, nie została zatrudniona żadna osoba.


Uzasadnienie:
W wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko nie wybrano kandydata na do zatrudnienia, ponieważ kandydat nie przystąpił do testu. W związku z powyższym nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Zespole ds. Programowania i Analiz EFS pozostaje nierozstrzygnięty.
.

Katowice, dnia 06.09.2018 r.


Informacja o wynikach naboru
na stanowisko urzędnicze
w Zespole ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego
w Katowicach wchodzącym w skład
Wydziału ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego

 

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru - na stanowisku urzędniczym w Zespole ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego w Katowicach wchodzącym w skład Wydziału ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego zatrudniona zostanie Pani Kinga Śliwa zamieszkała w Jaworznie.


Uzasadnienie wyboru:
Pani Kinga Śliwa uzyskała 44,99 punktów w skali od 20 do 50. Oceniana była pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.
 

Katowice, dnia 05.09.2018 r.


Informacja o wynikach naboru
na stanowisko urzędnicze
w Zespole ds. Statystki, Badań i Analiz
wchodzącym w skład Wydziału ds. Rynku PracyInformujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru - na stanowisku urzędniczym w Zespole ds. Statystki, Badań i Analiz wchodzącym w skład Wydziału ds. Rynku Pracy zatrudniona zostanie Pani Natalia Krasnodębska zamieszkała w Katowicach.


Uzasadnienie wyboru:
Pani Natalia Krasnodębska uzyskała 42,34 punktów w skali od 20 do 50. Oceniana była pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.
 

Katowice, dnia 25.07.2018 r.


Informacja o wynikach naboru
na stanowisko urzędnicze
w Zespole ds. Promocji i Informacji
wchodzącym w skład Wydziału Zarządzania EFS


Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru - na stanowisku urzędniczym w Zespole ds. Promocji i Informacji wchodzącym w skład Wydziału Zarządzania EFS zatrudniony zostanie Pan Bogusław Zieliński zamieszkały w Katowicach.


Uzasadnienie wyboru:
Pan Bogusław Zieliński uzyskał 38,65 punktów w skali od 20 do 50. Oceniany był pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.
 

Katowice, dnia 24.07.2018 r.


Informacja o wynikach naboru
na stanowisko urzędnicze
w Zespole ds. Postępowań Administracyjnych
wchodzącym w skład Wydziału Kontroli EFS

 

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru - na stanowisku urzędniczym w Zespole ds. Postępowań Administracyjnych  wchodzącym w skład Wydziału  Kontroli EFS zatrudniona zostanie Pani Aleksandra Cichos zamieszkała w Katowicach.


Uzasadnienie wyboru:
Pani Aleksandra Cichos uzyskała 46,5 punktów w skali od 20 do 50. Oceniana była pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.
 

Katowice, dnia 18.07.2018 r.

Wytworzył:
Sonia Zimończyk
(2016-08-05)
Udostępnił:
Krzysztof Kwaśnik
(2005-08-12 13:00:11)
Ostatnio zmodyfikował:
Beata Kamińska
(2018-09-06 14:41:08)
 
 
ilość odwiedzin: 1784903

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X