Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach
Herb Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach

Niedziela 22.07.2018

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Rozstrzygnięcia konkursów

Informacja o wynikach naboru
na stanowisko urzędnicze
w Zespole ds. Postępowań Administracyjnych
wchodzącym w skład Wydziału Kontroli EFS

 

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru - na stanowisku urzędniczym w Zespole ds. Postępowań Administracyjnych  wchodzącym w skład Wydziału  Kontroli EFS zatrudniona zostanie Pani Aleksandra Cichos zamieszkała w Katowicach.


Uzasadnienie wyboru:
Pani Aleksandra Cichos uzyskała 46,5 punktów w skali od 20 do 50. Oceniana była pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.
 

Katowice, dnia 18.07.2018 r.


Informacja o wynikach naboru
na stanowiska urzędnicze
w Zespołach ds. Obsługi Projektów Konkursowych 1 i 2 wchodzących
w skład Wydziału Obsługi Projektów EFS

 


Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru - na stanowiskach urzędniczych w Zespołach ds. Obsługi Projektów Konkursowych 1 i 2 wchodzących w skład Wydziału Obsługi Projektów EFS zatrudnione zostaną następujące osoby:

Dominika Grabara zamieszkała w Będzinie.

Uzasadnienie wyboru:
Pani Dominika Grabara uzyskała 46,33 punktów w skali od 20 do 50. Oceniana była pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.


Monika Kuwałek zamieszkała w Sosnowcu.

Uzasadnienie wyboru:
Pani Monika Kuwałek uzyskała 44,99 punktów w skali od 20 do 50. Oceniana była pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.
 

Katowice, dnia 21.05.2018 r.


Informacja o wynikach naboru
na stanowisko urzędnicze
w Zespole ds. Informatyki
wchodzącym w skład Wydziału Logistyki i Informatyki


 

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru - na stanowisku urzędniczym w Zespole ds. Informatyki  wchodzącym w skład Wydziału Logistyki i Informatyki zatrudniony zostanie Pan Mateusz Kobyłka zamieszkały w Tychach.


Uzasadnienie wyboru:
Pan Mateusz Kobyłka uzyskał 44 punkty w skali od 20 do 50. Oceniany był pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.

 

Katowice, dnia 14.05.2018 r.


Informacja o wynikach naboru
na stanowisko urzędnicze
w Zespole ds. Pośrednictwa Pracy i EURES
wchodzącym w skład Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

 

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru - na stanowisku urzędniczym w Zespole ds. Pośrednictwa Pracy i EURES  wchodzącym w skład Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zatrudniona zostanie Pani Izabela Moskwa  zamieszkała w Tychach.


Uzasadnienie wyboru:
Pani Izabela Moskwa uzyskała 47,34 punktów w skali od 20 do 50. Oceniana była pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.
 

Katowice, dnia 30.04.2018 r.


Informacja o wynikach naboru
na stanowiska urzędnicze
w Zespołach ds. Obsługi Projektów Konkursowych 1 i 2 wchodzących
w skład Wydziału Obsługi Projektów EFSInformujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru - na stanowiskach urzędniczych w Zespołach ds. Obsługi Projektów Konkursowych 1 i 2 wchodzących w skład Wydziału Obsługi Projektów EFS zatrudnione zostaną następujące osoby:

Żaneta Grząba zamieszkała w Sosnowcu.

Uzasadnienie wyboru:
Pani Żaneta Grząba uzyskała 45,34 punktów w skali od 20 do 50. Oceniana była pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.


Ewa Labus zamieszkała w Siemianowicach Śląskich.

Uzasadnienie wyboru:
Pani Ewa Labus uzyskała 46,34 punktów w skali od 20 do 50. Oceniana była pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.


Julia Skowron zamieszkała w Czeladzi.

Uzasadnienie wyboru:
Pani Julia Skowron uzyskała 40,66 punktów w skali od 20 do 50. Oceniana była pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.


Beata Wizowska zamieszkała w Katowicach.

Uzasadnienie wyboru:
Pani Beata Wizowska uzyskała 44,34 punktów w skali od 20 do 50. Oceniana była pod względem ściśle określonych kryteriów: elementy profilu osobowego, wiedza wymagana w ogłoszeniu, treść i poprawność wypowiedzi, a także autoprezentacja.
 

Katowice, dnia 23.04.2018 r.

Wytworzył:
Sonia Zimończyk
(2016-08-05)
Udostępnił:
Krzysztof Kwaśnik
(2005-08-12 13:00:11)
Ostatnio zmodyfikował:
Beata Kamińska
(2018-07-18 12:23:44)
 
 
ilość odwiedzin: 1757945

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X