☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach
Herb Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach

Poniedziałek 16.12.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Redakcja Biuletynu

Stronę Biuletynu Informacji Publicznej redagują:

Koordynator Zespołu:

Arkadiusz Kaczor
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: akaczor@wup-katowice.pl

Sekcja merytoryczna:

Wydział Organizacyjny

Mariusz Nowak
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: mnowak@wup-katowice.pl

Tomasz Jaroszek
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: tjaroszek@wup-katowice.pl

Katarzyna Kwiecień
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: kkwiecien@wup-katowice.pl

Zespół ds. Kadr i Szkoleń

Katarzyna Paszkowska
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: kpaszkowska@wup-katowice.pl

Sonia Zimończyk
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: szimonczyk@wup-katowice.pl

Agnieszka Honysz
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: ahonysz@wup-katowice.pl

Beata Kamińska
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: bkaminska@wup-katowice.pl

Wydział ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego

Sylwia Kapusta
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: skapusta@wup-katowice.pl

Mirosław Kopeć
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: mkopec@wup-katowice.pl

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

Agnieszka Szczyrba
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: aszczyrba@wup-katowice.pl

Maciej Zegarek
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: mzegarek@wup-katowice.pl

Bogdan Wołowczyk
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: bwolowczyk@wup-katowice.pl

Wydział Pomocy Prawnej i  Zamówień Publicznych

Dominika Kaprusiak
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: dkaprusiak@wup-katowice.pl

Romana Hachuła
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: rhachuła@wup-katowice.pl

Anna Galon
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: agalon@wup-katowice.pl

Magdalena Roguska-Flasza
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: mroguska@wup-katowice.pl

Zespół Budżetowo - Księgowy

Anna Kopacz
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: akopacz@wup-katowice.pl

Lucyna Kostkiewicz
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: lkostkiewicz@wup-katowice.pl

Zespół ds. Statystyk, Badań i Analiz

Izabela Sommer
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: isommer@wup-katowice.pl

Katarzyna Jakubczyk
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: kjakubczyk@wup-katowice.pl

Biuro Prasowe

Arkadiusz Kaczor
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: akaczor@wup-katowice.pl

Sekcja techniczna:

Wydział Logistyki i Informatyki

Krzysztof Kwaśnik
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: kkwasnik@wup-katowice.pl

Zespół ds. Informatyki

Paweł Rdes
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: prdes@wup-katowice.pl

Tomasz Owsiński
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: towsinski@wup-katowice.pl

Wytworzył:
Arkadiusz Kaczor
(2019-03-05)
Udostępnił:
Krzysztof Kwaśnik
(2004-01-28 14:01:25)
Ostatnio zmodyfikował:
Krzysztof Kwaśnik
(2019-03-05 14:06:55)
 
 
ilość odwiedzin: 2001539

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X