Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach
Herb Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach

Poniedziałek 26.06.2017

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Redakcja Biuletynu

Stronę Biuletynu Informacji Publicznej redagują:

Koordynator Zespołu:

Arkadiusz Kaczor
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: akaczor@wup-katowice.pl

 

Sekcja merytoryczna:

Wydział Organizacyjny

Mariusz Nowak
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: mnowak@wup-katowice.pl

Krzysztof Derebecki
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: kderebecki@wup-katowice.pl

Katarzyna Kwiecień
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: kkwiecien@wup-katowice.pl

Zespół ds. Kadr i Szkoleń

Magdalena Moryson
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: mmoryson@wup-katowice.pl

Katarzyna Paszkowska
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: kpaszkowska@wup-katowice.pl

Sonia Zimończyk
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: szimonczyk@wup-katowice.pl

Agnieszka Honysz
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: ahonysz@wup-katowice.pl

Wydział ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego

Elżbieta Ługowoj
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: elugowoj@wup-katowice.pl

Mirosław Kopeć
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: mkopec@wup-katowice.pl

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

Agnieszka Szczyrba
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: aszczyrba@wup-katowice.pl

Maciej Zegarek
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: mzegarek@wup-katowice.pl

Bogdan Wołowczyk
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: bwolowczyk@wup-katowice.pl

Zespół ds. Zamówień Publicznych

Renata Kamińska
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: rkaminska@wup-katowice.pl

Joanna Pierzchała
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: jpierzchala@wup-katowice.pl

Łukasz Chodacki
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: lchodacki@wup-katowice.pl

Anna Galon
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: agalon@wup-katowice.pl

Zespół Prawny

Joanna Kopczacka
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: jkopczacka@wup-katowice.pl

Dominika Kaprusiak
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: dkaprusiak@wup-katowice.pl

Zespół Budżetowo - Księgowy

Anna Kopacz
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: akopacz@wup-katowice.pl

Jadwiga Kowalska
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: jkowalska@wup-katowice.pl

Wydział Statystyki, Badań i Analiz

Izabela Sommer
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: isommer@wup-katowice.pl

Katarzyna Jakubczyk
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: kjakubczyk@wup-katowice.pl

Biuro Prasowe

Arkadiusz Kaczor
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: akaczor@wup-katowice.pl

Sekcja techniczna:

Wydział Logistyki, Informatyki i Zamówień Publicznych

Krzysztof Kwaśnik
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: kkwasnik@wup-katowice.pl

Zespół ds. Informatyki


Paweł Rdes
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: prdes@wup-katowice.pl

Tomasz Owsiński
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 30
e-mail: towsinski@wup-katowice.pl

Wytworzył:
Arkadiusz Kaczor
Udostępnił:
Krzysztof Kwaśnik
(2004-01-28 14:01:25)
Ostatnio zmodyfikował:
Arkadiusz Kaczor
(2015-05-27 09:42:39)
 
 
ilość odwiedzin: 1582081

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

X