Platforma zakupowa

Platforma Zakupowa jest podstawowym narzędziem komunikacji z Wykonawcami w trakcie prowadzonych postępowań w zakresie zakupów poniżej (postępowania regulaminowe) oraz powyżej progu (zgodnie z Prawem zamówień publicznych).

Aby składać oferty, nie muszą Państwo zakładać konta na https://platformazakupowa.pl/. Zachęca się jednak do założenia konta oraz zapisania się do katalogu Wykonawców, gdyż dzięki temu będą Państwo mogli otrzymywać dopasowane zaproszenia do postępowań.

Na stronie platformazakupowa.pl znajdą Państwo również „Instrukcję dla Wykonawców”.

Link do platformy zakupowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach:

https://platformazakupowa.pl/pn/wupkatowice

Jedynym wymogiem do spełnienia z Państwa strony, by móc składać oferty,  jest dostęp do Internetu oraz jednej z popularnych przeglądarek w najnowszej wersji: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Przy zamówieniach powyżej wartości 130 000  zł netto (zgodnych z Ustawą PZP), muszą Państwo posiadać ważny kwalifikowany podpis elektroniczny, podpis zaufany lub osobisty w zależności od procedury.  

W przypadku pytań technicznych związanych z obsługą postępowań prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta 22 101 02 02 (pn-pt od 8:00 do 17:00).

Wytworzył:
Joanna Pierzchała
Udostępnił:
Krzysztof Kwaśnik
(2021-03-23 15:00:43)
Ostatnio zmodyfikował:
Krzysztof Kwaśnik
(2021-03-23 15:17:33)

       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki